Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuse

31. 7. 2011

Komentáře

Přehled komentářů

Thank you

(MartinDeabe, 23. 6. 2020 13:19)

It is very nice to read your site, thank you very much for your work, it's great!

další fanynky Semina

(Dáša a Věra z Hrádku nad Nisou, 16. 10. 2016 10:47)

Zdravím,přeji všem krásný den s písničkami Semina,kamarádka Věra mě nedávno se zpěvákem seznámila po té,co ho viděla na Šlágru,který často sleduje a já,jelikož nemám TV,jsem si na PC/ten zas nemá Věra/ pustila jako první duet s Karlem Gottem a pak už i melodie další.Fandím veškeré pěkné hudbě,Věra je ze Semina naprosto fascinovaná.Ať ještě hodně dlouho a v plném zdraví obveseluje své fanoušky u nás i ve světě.

coubalová

(vlasta, 1. 8. 2016 23:44)

Jsem velká příznivkyně Semina ,neuvěřitelný hlas,skromnost. Velmi ráda ho poslouchám a přeji mu jen to nejlepší v životě a mnoho dalších krásných písniček pro potěšení nás všech a rada by jsem chtěla,aby zavítal také do Česka a uspořádal koncert. Vlasta

fantastický Semino

(Jitka z Prahy, 28. 5. 2016 9:50)

Semino je úžasný poprvé jsem ho slyšela na Šlágru a od té doby ho
poslouchám stále, je velká škoda,že nepřijede také do Prahy.Je opravdu
fantastický.Při každé jeho písničce mi jezdí mráz po celém těle a někdy se mi chce až brečet z té nádhery.Také bych ho chtěla vidět na vlastní oči,ale se to nepovede.Zdravím z Prahy Jitka.

Re: fantastický Semino

(Michaela, 15. 7. 2016 13:08)

Zdravím Jitko! Děkuji za krásný příspěvek. Rozhodně, máte - li možnost, vyjeďte na koncert Semina. Vidět jeho charisma a zpěv na koncertě je ještě 100x fantastičtější než v TV přenosu. Jsem moc ráda, že tu je někdo další z Prahy, koho tento zpěvák okouzlil. Přeji hezké léto!

Nejlepší zpěvák

(Sylva Cachová, 14. 10. 2015 17:04)

Dobrý den. Semina Rossiho jsem poznala díky TV Šlágr, kde jsem ho slyšela poprvé zpívat. Okamžitě jsem si najela na you tube, kde jsem našla
spousty jeho písniček. Musím konstatovat, že Semino mě doslova očaroval. Je na něm vidět skromnost, citlivost, něha. Seminovi přeji ať nám ještě dlouho zpívá. Chtěla bych někdy vidět jeho koncert, ale mám strach, že se mi to nikdy nepovede. Zdravím z Ostravy.

Re: Nejlepší zpěvák

(Michaela, 26. 10. 2015 10:42)

Zdravím Sylvo!
Moc děkuji za příspěvek do této rubriky. Mám velikou radost, že jste se ozvala. Semino opravdu očaroval svým vynikajícím procítěným zpěvem a skromným vystupováním snad každého, kdo ho mohl vidět a slyšet zpívat. Jeho koncerty jsou opravdu neopakovatelným zážitkem. Přáa bych Vám, ať se Vám Vaše přání návštěvy jeho koncertu splní. Jinak lze i objednat DVD s jeho koncerty např. na www.amazon.de
Přeji hezké dny u poslechu jeho písniček.

Semino je fajn

(Irena a Pepe, 20. 10. 2015 11:14)

Ahojky,
samozřejmě že jsme taky fanoušci Semina Rossiho, je super,
fakt je ten, že posloucháme jenom jeho španělské a argentinské písničky kvůli porozumění. Německy neumíme.
zpívá krásně a je velmi charismatický.
Chtělo by ho to přizvat do čech, zdravíme všechny I + P

Re: Semino je fajn

(Michaela, 26. 10. 2015 10:26)

Ahoj Irenko a Pepo!
Moc díků za milý příspěvek. Je super, že sem píše stále víc fanoušků od nás. Semino má opravdu obrovské charisma a zpívá velmi procítěně a jedinečně. I když německy nerozumíte, doporučuji poslechnout si ho i v němčině, nevadí, že nerozumíte německy. Mnoho jeho největších hitů je nazpíváno právě v němčině. I když člověk nerozumí slovům, jsou to krásné písničky a Seminův bezvadný pěvecký projev je v nich neopakovatelný. Přeji krásné dny !

KOPIE DOPISU pro Michaelu / tvůrce těchto stránek /

(od p. ALENY VALOVÉ, 26. 9. 2015 15:01)

P. Alenka si přála zveřejnění mailu, který mi zaslala, což tímto dělám.

Dobrý den,
jsem nesmírně vděčná TV Šlágr, že mi dala možnost poznat fantastického interpreta – Semino Rossiho. Tak já si představuji zpívání – nádherný hlas i projev, plný citu. Bohužel mezi současnou špičkou hvězdných celebrit, jak nám je předvádí media, bych takového zpěváka hledala marně. Ze zahraničních interpretů poslouchám jen vážnou hudbu, tady je mým favoritem José Carreras.
Protože mě Semino Rossi mimořádně zaujal, hledala jsem na internetu nabídky jeho DVD nebo CD. Přitom jsem objevila i Vaši stránku. Chci Vám moc poděkovat, že i zdejším jeho posluchačům a obdivovatelům nabízíte o něm informace. Doufám, že se někdy dočkáme jeho koncertů i u nás v Česku.
A jestli máte možnost zprostředkovat má slova i Mistru Rossimu, budu šťastná. Jak ho obdivuji a jak si ho vážím a že mu přeji, aby ještě dlouhá léta přinášel posluchačům na celém světě svým zpěvem tolik nádhery a štěstí !
Takových gratulací mu přichází určitě hodně, od významných osobností a odborníků, ale třeba ho potěší poklona a symbolický stisk ruky i od obyčejné ženy. Taky jsem sice celý život věnovala
muzice a zpívání, ale pouze jako amatér. Víc podrobností najdete na www.valova-alena.sweb.cz, když budete mít chuť a čas si ji prohlédnout.
Srdečně Vás zdraví a už předem děkuje za vstřícnost Alena Valová

Re: KOPIE DOPISU pro Michaelu / tvůrce těchto stránek /

(Michaela, 26. 9. 2015 15:08)

Paní Alenko, děkuji za moc krásný a obsáhlý dopis, který přesně vystihuje vynikající kvality zpěvu Semina Rossiho. Přeji moc krásných chvil při poslechu jeho písniček a mnoho úspěchu ve vlastní hudební tvorbě.

Božsky Semino

(Milena, 4. 8. 2015 12:55)

Dobry den Milena Haviřov Semino Rossi má hlas,který je přímo božský.poslouchám ho před spaním,po uspěchaném dni. je velka škoda že i v česku nema koncerty Milena

Re: Božsky Semino

(Michaela, 26. 9. 2015 14:43)

Zdravím Mileno!
Děkuji za Váš příspěvek, který jsem našla trochu se zpožděním. Je to přesně tak, jak píšete. Semino je vynikající. Doporučuji zajet na nějaký koncert tohoto Mistra zpěváka k našim sousedům - do Německa nebo Rakouska. Není to tak daleko. Přeji hezký den!

frydek mistek

(oldrich, 16. 7. 2015 21:27)

Vyborny zpevak fandime mu moc moc moc velice casto si ho poustime.

Re: frydek mistek

(Michaela, 17. 7. 2015 1:20)

Zdravím Oldřichu ! Jsem moc ráda, že jste se ozval a že také fandíte Seminovi. Je to opravdu vynikající zpěvák a naprosto super člověk. Vidět celý koncert Semina to je opravdu nezapomenutelný zážitek. Máte li možnost zajet do Německa nebo Rakouska, doporučuji, budete jistě nadšeni. Na všechny koncerty v Rakousku, v rámci Seminova turné 2016 můžete koupit lístky v předprodeji u nás u Eventim ... Na Seminovy koncerty se sjíždějí diváci z celé Evropy i z mimoevropských zemí, proto bývají už rok dopředu nejlepší místa prodána. Nechcete se přidat k českým příznivcům S.R. ? Budu ráda, když se zase ozvete. Přeji hezké léto!

frydek mistek

(oldrich, 16. 7. 2015 21:30)

Jeste jsem zapomnel kdyby tak mel vystoupeni v cesku urcite bych si nenechal ujit.

Láska na první poslech

(Marta, 15. 7. 2015 19:02)

od bratislavského Istropolisu ,kdy jsemSemina poprvé viděla a slyšela neposlouchám nikoho jiného jen jeho.Je skvělý,úžasný neuvéřitelnéý hlas charisma,je to pohlazení Boha.Jsem šťastná ,že nás je hodně,kdo ho posloucháme

Re: Láska na první poslech

(Michaela, 16. 7. 2015 11:24)

Zdravím, Marto!
Jsem moc ráda, že se Vám Semino a jeho zpěv a písničky také tak líbí. Kdybyste měla zájem o další informace o tomto charismatickém vynikajícím zpěvákovi nebo se chtěla přidat k jeho českým příznivcům, napište na mail, který je uveden zde na stránkách vlevo dole pod rubrikami =kontaktní e-mail. Přeji hezké letní dny !

Semino Rossi mal sviatok

(jožka z bratislavy, 31. 5. 2015 17:47)

Semino mal 29.mája narodeniny a v tento deň som si pušťala jeho CD a hlavne ROT SIND DIE ROSEN to nemá chybu no a mnohé ďalšie.Jeho môžem počúvať od rána do večera,klobúk dolu pred PÁNOM spevákom.Týmto mu prajem veľa,veľa zdravia a spevavého ducha aby ešte dlho tak s pokorou spieval,ako spieva čo pesnička to HIT.Dúfam,že je neprekonateľný fandím mu.

Re: Semino Rossi mal sviatok

(Michaela, 3. 6. 2015 22:11)

Zdravím, Jožko ! Atmosféra byla opravdu perfektní. Byli jsme párkrát na solo koncertech Semina v Německu a je to vždycky zážitek, který se nedá slovy popsat. Jeho hlas, skromné vystupování, vtipné pohotové reakce na publikum, autogramiáda, no prostě nádhera. Doufám, že někdy přijede taky do našich zemí nejen jako host, ale s celovečerním programem. Je to člověk, kterého musí obdivovat všichni, kdo ho viděli vystupovat. Přeji mnoho krásných chvil s jeho zpěvem !


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »